Služby

Špecializujem sa na tvorbu informačných web stránok a webových prezentácií. Môžete si vybrať z troch typov webových stránok.

WEBOVÁ STRÁNKA NA MIERU

Webová stránka na mieru je najklasickejšie a zároveň najobľúbenejšie riešenie. Pri tomto type vám navrhnem hlavnú stránku a niekoľko ďalších samostatných podstránok (ako napríklad O nás, Služby, Kontakt…). Dizajn webu bude unikátny a navrhnutý tak, aby vystihoval podstatu vášho biznisu. Tvorbe webu predchádza analýza kľúčových slov, ktoré ľudia vyhľadávajú, na základe ktorej vám viem navrhnúť efektívnu štruktúru webu a prispôsobiť stránku tak, aby čo najlepšie reagovala na potreby vašich zákazníkov.

WEBOVÁ STRÁNKA ZO ŠABLÓNY

Webová stránka zo šablóny pozostáva z úpravy už existujúcej šablóny zmenou farby, fontu, loga, textov a obrázkov. Bude sa meniť iba základný vizuál stránky, nie jej samotná kostra. Šablóny sú vytvorené priamo mnou, sú teda ponúkané výhradne mojim klientom. Pri použití šablóny však treba rátať s tým, že web s rovnakou kostrou (avšak s odlišným vizuálom) môže mať aj iná firma.

Je vhodná najmä pre firmy, ktoré majú obmedzený rozpočet a pre ktoré je web skôr doplnkový kanál.

Momentálne mám k dispozícii šablónu pre reštauráciu a kliniku.

WEB TYPU SINGLE PAGE NA MIERU

Web typu Single Page na mieru je typický tým, že má iba jednu stránku. Web síce obsahuje klasické menu a navigáciu, po kliknutí na jeho jednotlivé položky sa ale návštevník nepreklikne na druhú podstránku webu, ale iba zoskroluje k určitej sekcii nižšie na danej stránke. Takýto typ webovej stránky je jednoduchý a prehľadný – návštevník nájde všetky dôležité informácie na jednej stránke.

Je však vhodný najmä pre malé firmy, ktoré sa špecializujú iba na jednu službu a nepotrebujú veľa priestoru na rôzne informácie. Tento typ je taktiež ideálny na propagáciu firemnej udalosti, či špeciálnej akcie.

VŠEOBECNÉ SLUŽBY

Okrem vybraných špecifík, ktoré jednotlivé typy webových stránok prinášajú sa postarám, aby boli vaše internetové stránky: