PORTFÓLIO PRÁC

emtego webdizajn domovská stránka

EMTEGO

WEBOVÁ STRÁNKA NA MIERU

Popis firmy:

Firma EMTEGO, s.r.o. sa špecializuje na poskytovanie profesionálnych sťahovacích služieb v Bratislave a v blízkom okolí. Okrem toho, že sťahujú byty, domy, firmy, či sklady, poskytujú aj doplnkové služby ako vypratávanie priestorov, likvidácia nábytku, balenie, či preprava.

Cieľ webu:

Cieľom webovej stránky bolo prehľadne informovať o konkrétnych sťahovacích a doplnkových službách, detailne zverejniť cenník jednotlivých služieb so snahou priviesť návštevníka, ktorého ponuka zaujala, k vyplneniu kontaktného formulára alebo k telefonickému dopytu.

Dizajn:

Pri tejto webovej stránke bol zvolený jednoduchý, prehľadný a moderný dizajn, pričom vodiace prvky na stránke boli zvýraznené sýto žltou farbou. Dôležité bolo zabezpečiť jednoduchú navigáciu návštevníka na stránke. Okrem toho sa pri tvorbe kládol dôraz na zabezpečenie onsite SEO optimalizácie pre vyhľadávače, aby sa stránka zobrazovala vo výsledkoch vyhľadávania čo najvyššie.

Spokojnosť klienta:

“Výborná spolupráca – ochota a komunikácia na vysokej úrovni a o kvalite webovej stránky ani nehovorím. Do detailu nám bolo vyhovené úplne vo všetkom bez zmeny pôvodnej ceny. Po skúsenostiach s viacerými programátormi je Sitestart (Zuzka) veľmi milé prekvapenie 🙂 Určite odporúčam každému, kto chce kvalitnú a funkčnú stránku za dobrú cenu.

Tomáš Štefánik 
(uverejnené v hodnotení firmy na Google)

 

Webová stránka: https://www.stahovanie-emtego.sk/

<<   SPAŤ NA PORTFÓLIO PRÁC

AJ VY POTREBUJETE WEBOVÚ STRÁNKU?

Páči sa vám táto webová stránka? Alebo máte vlastnú predstavu, ako by mala vaša stránka vyzerať? Kontaktujte ma, rada vám vytvorím webovú stránku, ktorá bude plniť vaše firemné ciele.