PORTFÓLIO PRÁC

webdesign hostel folks

HOSTEL FOLKS

WEBOVÁ STRÁNKA NA MIERU

Popis firmy:

Hostel Folks sa nachádza v srdci Bratislavy, na frekventovanej nákupnej ulici, len pár krokov od najznámejších bratislavských pamiatok. Lokalita a dobrá dostupnosť MHD prispievajú k úspechu podniku. Hostel ponúka jednoduché ubytovanie s čo najlepšou kvalitou pri dostupných cenách. Vnútorný dizajn je jednoduchý, ale veľmi moderný a navodzuje pokojnú atmosféru.

Cieľ webu:

Najväčšou nevýhodou hostela oproti konkurentom bola absencia webovej stránky. Nová webová stránka sa tak mala stať silným priamym distribučným kanálom, cez ktorý si klienti izbu zarezervujú. Mala tiež jasne komunikovať konkurenčnú výhodu hostela a informovať návštevníkov o počte izieb, cenách, kontaktných informáciách či polohe hostela.

Dizajn:

Dizajn webovej stránky sa opiera o jednou z najsilnejších stránok Hostela Folks, o jednoduchosť vnútorného dizajnu, ktorý spolu s moderným a čistým nábytkom vytvára veľmi príjemnú atmosféru. Aby sme zaujali návštevníka, na úvod domovskej stránky som umiestnila slider, kde sa striedajú dva kvalitné obrázky s textom, ktorý láka návštevníka pokračovať v prezeraní stránky. Webová stránka má 6 podstránok, na ktorých sú zvýraznené vodiace prvky so zdôraznením, že cez webovú stránku získa návštevník najlepšiu cenu. Webová stránka je vyhotovená v 2 jazykoch – slovenčine a angličtine. Ako hlavné farby boli zvolené biela a svetlo zelená, ktoré vychádzajú z loga hostela. Webová stránka bola optimalizovaná pre vyhľadávače.

Webová stránka: http://hostelfolks.com/

<<   SPAŤ NA PORTFÓLIO PRÁC

AJ VY POTREBUJETE WEBOVÚ STRÁNKU?

Páči sa vám táto webová stránka? Alebo máte vlastnú predstavu, ako by mala vaša stránka vyzerať? Kontaktujte ma, rada vám vytvorím webovú stránku, ktorá bude plniť vaše firemné ciele.