PORTFÓLIO PRÁC

skylyze webdizajn

SKYLYZE

WEBOVÁ STRÁNKA NA MIERU

Popis firmy:

SKYLYZE ako obchodná jednotka nemeckej spoločnosti DSA Daten- und Systemtechnik GmbH vyvíja a plánuje inteligentné riešenia na analýzu dát pre automobilový priemysel.

Cieľ webu:

Nová webová stránka pre SKYLYZE mala svojou ucelenou štruktúrou prezentovať produkty a projekty spoločnosti. Návštevník mal jednoducho nájsť všetky potrebné informácie a v prípade záujmu byť presmerovaný na kontaktnú stránku, kde môže jednoducho zadať svoj dopyt

Dizajn:

Modrá farba dizajnu bola zvolená jednak na základe farby loga spoločnosti, ale aj preto, lebo modrá farba evokuje profesionalitu a serióznosť. Cieľoví zákazníci sú rôzne spoločnosti pracujúce v automobilovom priemysle a preto bol zvolený veľmi prehľadný dizajn, zvýrazňujúci hlavné projekty, na ktorých spoločnosť SKYLYZE pracuje. Webová stránka má okrem iného zakomponovanú sekciu blogových článkov, je vyhotovená v dvoch jazykových verziách (nemčina a angličtina) a je optimalizovaná pre vyhľadávače.

Spokojnosť klienta:

“Spolupráca so sitestart bola naozaj dobrá. Naša webová stránka skylyze.com bola dodaná včas, všetky požiadavky boli vykonané s vysokou úrovňou kvality. Aj komunikácia v angličtine bola vynikajúca! V mene tímu SKYLYZE chceme poďakovať sitestart za dobrú spoluprácu a tešíme sa na nové pripravované projekty a úlohy.
Určite odporúčam!

Ch. Schneider (na základe recenzie na Facebooku, preklad z angličtiny)

Webová stránka: https://skylyze.com

<<   SPAŤ NA PORTFÓLIO PRÁC

AJ VY POTREBUJETE WEBOVÚ STRÁNKU?

Páči sa vám táto webová stránka? Alebo máte vlastnú predstavu, ako by mala vaša stránka vyzerať? Kontaktujte ma, rada vám vytvorím webovú stránku, ktorá bude plniť vaše firemné ciele.