PORTFÓLIO PRÁC

tranzformácia webdizajn

TRANZFORMÁCIA

REDIZAJN

Popis firmy:

Tranzformácia je projekt Mgr. Martina Lajpríka CH, CQHP, ktorý vedie súkromnú hypnoterapeutickú prax v Bratislave. Pomocou hypnózy pomáha ľuďom s rôznymi problémami ako napríklad s chudnutím, s tým, ako prestať fajčiť, či ako si zvýšiť sebavedomie.

Cieľ webu:

Cieľom projektu bol redizajn niektorých stránok existujúceho webu a zmena štruktúry webu do logickej štruktúry tak, aby si návštevník bez problémov našiel hľadané informácie a aby bola podporená akcia prihlásenia sa do Členskej zóny.

Dizajn:

Štruktúra webovej stránky bola rozdelená na 3 hlavné sekcie: Individuálna hypnoterapia, Online kurzy a Členská zóna. Dizajn, ktorý bol pred redizajnom veľmi nejednotný čo sa týka štýlu aj farieb bol zjednotený, bola použitá rovnaká farebnosť a vodiace prvky naprieč všetkými stránkami a podstránkami. Nový dizajn tak pôsobí prehľadne, moderne a účinne komunikuje výhody projektu. Na jednotlivých podstránkach boli premyslene použité vodiace prvky, ktoré umožnia návštevníkovi rýchlo sa prihlásiť do Členskej zóny a čerpať tak svoje výhody.

Webová stránka: https://tranzformacia.sk/

<<   SPAŤ NA PORTFÓLIO PRÁC

AJ VY POTREBUJETE WEBOVÚ STRÁNKU?

Páči sa vám táto webová stránka? Alebo máte vlastnú predstavu, ako by mala vaša stránka vyzerať? Kontaktujte ma, rada vám vytvorím webovú stránku, ktorá bude plniť vaše firemné ciele.