PORTFÓLIO PRÁC

oz free time webdizajn domovská stránka

OZ FREE TIME SK

WEBOVÁ STRÁNKA NA MIERU

Popis firmy:

OZ FREE TIME SK je občianske združenie, ktorého hlavným poslaním je rozvoj, podpora a spolupráca s ľuďmi v oblasti kreativity. Občianske združenie organizuje denné a pobytové tábory pre deti, krúžky pre deti a kurzy pre dospelých a prebúdza tak v ľuďoch fantáziu a kreativitu.

Cieľ webu:

Cieľom novej webovej stránky bolo prehľadne poskytnúť základné informácie o občianskom združení, zaujímavo prezentovať jednotlivé služby a viesť návštevníka k vyplneniu online prihlášky. Webová stránka má slúžiť ako podporný marketingový nástroj na zvýšenie záujmu o služby a aktivity.

Dizajn:

Podľa požiadaviek na dizajn má vzbudzovať stránka pocit harmónie, relaxu a energie. Jednotlivé dizajnové prvky boli volené tak, aby stránka pôsobila hravo a podporovala fantáziu. V súlade s tým bolo vybrané hlavné písmo Amatic SC a ako základné farby boli použité sýte odtiene červenej a žltej. Dizajn bol doplnený veľkým množstvom fotiek, ktoré prezentujú aktivity združenia.

 

Webová stránka: https://free-time.sk/

<<   SPAŤ NA PORTFÓLIO PRÁC

AJ VY POTREBUJETE WEBOVÚ STRÁNKU?

Páči sa vám táto webová stránka? Alebo máte vlastnú predstavu, ako by mala vaša stránka vyzerať? Kontaktujte ma, rada vám vytvorím webovú stránku, ktorá bude plniť vaše firemné ciele.