PORTFÓLIO PRÁC

tvorba webovej stránky Jamso Trainee

JAMSO TRAINEE

WEBOVÁ STRÁNKA NA MIERU

Popis firmy:

Jamso Trainee je nemecká firma, ktorá ponúka pobyty v zahraničí pre mladých ľudí. Ponúka študentské stáže, jazykové kurzy a dobrovoľnícke práce v rôznych krajinách sveta ako napríklad Kostarika, Venezuela, Peru, Ekvádor,  Juhoafrická republika a ďalšie.

Cieľ webu:

Nová webová stránka pre Jamso Trainee mala informovať návštevníkov o všetkých poskytovaných projektoch a viesť návštevníka k vyplneniu rezervačného formulára.

Dizajn:

Projekty Jamso Trainee sú spojené s dobrodružstvom a novými zážitkami v cudzích krajinách. Preto boli zvolené farby zelená a oranžová, ktoré tieto pocity evokujú. Červený papagáj je dlhoročným symbolom ako aj identifikačným znakom spoločnosti a preto nemohol na webovej stránke chýbať. Webová stránka bola rozdelená do 4 hlavných kategórií podľa hlavných kategórií služieb, na Študentské stáže, Dobrovoľníctvo, Jazykové kurzy a Okružné cesty. Každá kategória obsahuje zoznam dostupných krajín, pod ktorými sa nachádza ponuka jednotlivých projektov. Z akéhokoľvek projektu sa návštevník ľahko dostane na stránku s rezervačným formulárom a vyplní dopyt. Stránka bola optimalizovaná pre vyhľadávače.

Spokojnosť klienta:

„Skvelá služba, veľmi rýchla. Výsledkom je skvelá webová stránka  s množstvom špeciálnych doplnkov. Ak potrebujem niečo zmeniť, Zuzana mi vždy ochotne pomôže. Nízke ceny vhodné pre každý rozpočet. Ďakujem za pomoc Zuzana.“

Angela (na základe recenzie na Facebooku, preklad z angličtiny)

Webová stránka: http://www.jamso-trainee.de/

<<   SPAŤ NA PORTFÓLIO PRÁC

AJ VY POTREBUJETE WEBOVÚ STRÁNKU?

Páči sa vám táto webová stránka? Alebo máte vlastnú predstavu, ako by mala vaša stránka vyzerať? Kontaktujte ma, rada vám vytvorím webovú stránku, ktorá bude plniť vaše firemné ciele.