O MNE

Vítam vás a mojej stránke. Jej poslaním je ponúknuť možnosť kvalitnej modernej webovej stránky pre malých podnikateľov a živnostníkov za rozumnú cenu.

Som Zuzana Vrabcová a webdizajn je mojou vášňou

V roku 2017 som získala inžiniersky diplom na Ekonomickej univerzite v Bratislave v odbore Marketingový manažment. Počas štúdia som mala možnosť vycentovať na prestížne zahraničné univerzity v Ženeve a Antverpách. A práve tam siahajú korene môjho aktívneho záujmu o tvorbu webových stránok. Ovládam kódovanie v HTML a CSS a redakčný systém WordPress sa pre mňa stal každodenným pracovným prostredím. Od môjho prvého cestovateľského blogu až po najnovšie projekty som získala veľa skúseností. Teším sa, ak budem môcť premietnuť svoje tvorivé nápady do vašej novej stránky. 🙂

Prečo SITESTART?

Byť na internete je v dnešnej dobe nevyhnutnosť takmer pre každý typ biznisu. To ju uvedomuje skoro každý. Prečo teda toľko firiem nemá na internete žiadne zastúpenie? Zistili by sme, že väčšina takých firiem patrí malým podnikateľom a živnostníkom. Možno si poviete, že je to aj váš prípad, ale ako riešiť internet, keď všetok svoj čas venujete na rozvoj havných činností firmy a častokrát ste na všetko sami?

Stretla som niekoľko ľudí s týmto problémom. Aké mali riešenie? Zaplatiť veľkú sumu peňazí nejakej známej agentúre, ktoré vám web vytvorí. Problémom však je, že veľké agentúry častokrát preferujú veľkých klientov a na menšie projekty nasadzujú juniorov, alebo projekty odsunú. Ďalšou možnosťou by bolo spoľahnúť sa na študenta, ktorý by vám web urobil za pár EUR. Ale bude váš web pravidelne aktualizovaný, zabezpečený pre prípadnými útokmi? Nehovoriac o tom, ako dlho vám bude študent k dispozícii v prípade problémov aj po ukončení školy a nájdení si novej roboty.

Môj projekt SITESTART sa snaží riešiť práve tieto problémy, ktorým malí podnikatelia musia čeliť, aby dostali svoj biznis na internet. Používam online nástroje, ktoré umožňujú čo najefektívnejšiu tvorbu webu a zároveň sú čo najjednoduchšie pre vás na pochopenie a ovládanie. Vďaka tomu vám dokážem vytvoriť kvalitnú webovú stránku veľmi rýchlo a za rozumnú cenu. Teším sa na spoluprácu s vami.

 

© 2018 sitestart

0910 569 411

info@sitestart.sk